نصب ایزوگام روی دیوار در تبریز

نصب ایزوگام روی دیوار در تبریز

نصب ایزوگام روی دیوارهای ساختمان برای پیشگیری از رطوبت در دیوارهای ساختمان انجام می شود. برای انتخاب بهترین ایزوگام برای دیوار باید به وزن رول ها دقت کنید.

ایزوگام کردن دیوار به دو روش با داربست و بدون داربست انجام می شود . با مطالعه این مقاله با چگونگی انجام ایزوگام دیوار بدون داربست و یا با داربست و مزیت های این روش، چگونگی نصب ایزوگام روی دیوار، انتخاب ایزوگام متناسب و… آشنا می شوید. کسب اطلاعات در این باره قبل از اجرا ضامن انتخاب درست شما است.

چگونگی نصب ایزوگام  روی دیوار

نصب ایزوگام روی دیوار اگر توسط نصاب انجام شود با توجه به ارتفاع دیوار بهتر است از روش با داربست یا بدون داربست استفاده کرد اما این تنها انتخاب شما برای نصب ایزوگام روی دیوار نیست. بلکه میتوانید بجای نصاب از دستگاه نصب ایزوگام روی دیوار استفاده کنید.

نصب ایزوگام روی دیوار با داربست

اگر ارتفاع دیوار بیشتر از 3 متر باشد بهتر است برای ایمنی بیشتر از داربست و تخته استفاده شود، نصب ایزوگام روی دیوار را از بالا به پایین انجام می دهند. بعد از تمام شدن رول اول، رول دوم را از ده سانت روی قبلی شروع میکنند تا سطح دیوار به خوبی پوشیده شود و دیوار نم ندهد.

برای ایزوگام کردن دیوار سلامتی نصاب بسیار مهم است داشتن بیماری ها مثل سرگیجه میتواند خطر آفرین باشد کسی که در ارتفاع کار میکند باید تمرکز و دقت بالایی در نصب ایزوگام داشته باشد تا اتفاقی نیوفتد.

نکات قبل از شروع ایزوگام کاری دیوار های ساختمان با داربست

  1. از ایمنی بودن داربست ها اطمینان حاصل نمایید.
  2. افرادی که قادر به حفظ تعادل خود نیستند را به کار نگیرید زیرا خطر سقوط وجود دارد.
  3. برای انجام این کار حداقل به دو نفر نیاز است و انجام آن به صورتی تکی خطرآفرین است.

نوشتن یک پیام

Your email address will not be published.

کلمه کلیدی خود را وارد کنید