آسفالت در تبریز

انجام کلیه خدمات آسفالت در تبریز توسط تیم ایزوگام و آسفالت عباس زاده
انجام خدمات آسفالت در بام و جاده انجام خدمات آسفالت بیش از چهار دهه است که تخصص ماست

بررسی آسفالت در تبریز

ما روی آن رانندگی می کنیم، روی آن راه می رویم، بازی می کنیم و با آن دوچرخه می کنیم. حتی هواپیماهای ما روی آن فرود می آیند اما به ندرت می ایستیم و به این فکر می کنیم که آسفالت چیست یا چگونه از آن مراقبت کنیم. ابتدا اجازه دهید نگاهی به ترکیبات آسفالت در تبریز بیندازیم.

مواد تشکیل دهنده آسفالت در تبریز

پس آسفالت در تبریز و مواد تشکیل دهنده آن چیست؟ در واقع دو ماده اساسی آسفالت در تبریز وجود دارد. اولین آنها مصالح هستند. این ترکیبی از سنگ خرد شده، شن و ماسه است. سنگدانه ها حدود 95 درصد از روسازی آسفالت مخلوط گرم را تشکیل می دهند.

5 درصد دیگر قیر است. قیر ماده چسبناک سیاه یا تیره ای است که سنگدانه ها را در کنار هم نگه می دارد و از هیدروکربن های چند حلقه ای (یک محصول فرعی نفتی) تشکیل شده است.

برای درک عمیق تر مواد تشکیل دهنده آسفالت، اجزای عنصری آسفالت شامل کربن، هیدروژن، گوگرد، اکسیژن، نیتروژن و مقادیر کمی آهن، نیکل و وانادیم است.

در واقع چندین نوع مختلف آسفالت وجود دارد و بر اساس فرآیندی که برای چسباندن سنگدانه ها با قیر استفاده می شود، طبقه بندی می شوند.

انواع آسفالت در تبریز

 آسفالت در تبریز مخلوط داغ تحت حرارت زیاد تولید می شود و در بین انواع آسفالت بادوام ترین است. به طور کلی در برنامه های پر ترافیک مانند بزرگراه ها و باند فرودگاه ها استفاده می شود.
آسفالت در تبریز مخلوط گرم به دلیل افزودن امولسیون ها، موم ها و زئولیت ها به دمای بالا برای ساخت نیاز ندارد. در حالی که برای محیط زیست و کارگران ایمن‌تر است و از سوخت‌های فسیلی کمتری در تولید خود استفاده می‌کند، دوام آن مانند بتن آسفالت گرم نیست. بنابراین، در درجه اول برای مناطق کم تردد یا برای وصله استفاده می شود.
آسفالت در تبریز ماستیک نسبت به بتن آسفالت گرم دارای قیر کمتری است و معمولا برای جاده ها، مسیرهای پیاده روی، زمین بازی و سقف استفاده می شود.

دوام آسفالت در تبریز

اگر تا به حال توسط یک ترک در جاده آسفالت یا چشم در پارکینگ دچار تعجب شده اید، می دانید که این ماده برای همیشه دوام نمی آورد. عملکرد آسفالت در تبریز بسته به تعدادی از متغیرها که شامل وجود رطوبت، نوسانات دما، حجم ترافیک و قرار گرفتن در معرض مواد شیمیایی خاص می‌شود، می‌تواند بسیار متفاوت باشد. حتی ترکیبات مختلف آسفالت در تبریز می تواند دوام آن را تعیین کند.

از آنجایی که آسفالت می تواند وزن وسایل نقلیه را نگه دارد، ماده انتخابی برای جاده ها، پارکینگ ها و راهروها است. می توان آن را به سرعت اعمال کرد و می توان آن را به راحتی با فشار دادن مستقیم به شکاف ها و چاله ها وصله کرد.

با گذشت زمان، اجزای آسفالت در تبریز ممکن است در اثر ترافیک سنگین، قرار گرفتن در معرض عناصر و انبساط و انقباض شروع به فرسایش و پوسیدگی کنند. به همین دلیل، استفاده از پوشش آب بندی برای نگهداری مناسب از هر سطح آسفالتی کاملا ضروری است. در حالی که تعدادی از محصولات آب بندی در بازار وجود دارد، ما فقط استفاده از سیلر امولسیونی آسفالت در تبریز را به دلیل توانایی آن در ایجاد یک بافر موثر در برابر ترافیک، آب، نمک روغن و سایر عوامل لکه‌گیر توصیه می‌کنیم.

هنگامی که مواد آسفالت به درستی با یک پوشش سیلر محافظت نمی شوند، به ناچار ترک خواهند خورد. ترک ها و شکاف های کوچک در معرض دید و تعمیر قرار نگرفتن قطعاً آسیب های جدی تری مانند چاله ها، آسفالت فرو ریخته و آسیب فونداسیون را به همراه خواهد داشت. این در نهایت منجر به نیاز به تعویض آسفالت پرهزینه می شود.

آسفالت در تبریز

آسفالت در تبریز یکی از نیاز های اولیه هر شهرسازی به خصوص در شهرسازی شهرستان تبریز مورد نیاز است، چرا که تمامی کشور های دنیا در خیابان و جاده ها از بروز ترین تکنولوژی آسفالت استفاده می کنند .
No item found
No item found

مشتریان آسفالت در تبریز

من آسفالت سقف شرکت رو از ایزوگام در تبریز عباس زاده خریدم واقعا راضی هستم ، واقعا کیفیت ودقت کارشون بالاست و اینکه آسفالت های تبریز دارای ضمانت نامه کتبی است.

مهدی آقازاده

مدیر شرکت

درسطح شهر تبریز ایزوگام عباس زاده واقعا نمونه هست ، من برای سقف منزل شخصی از آسفالت تبریز عباس زاده خرید کردم واقعا کارشون عالیه ، ایزوگام عباس زاده بی رقیب در بین دیگر شهرها است.

حسین ولیپور

توسعه دهنده

من برای اولین بار آسفالت کارگاه جدیدمون رو از آسفالت در تبریز عباس زاده سفارش دادم واقعا کارشون عالی بود و نصاب موقع آسفالت کاری خیلی با ظرافت کار می کرد . و مهم تر از همه چیز کارهاشون ضمانت نامه کتبی داره

سلمان آقایی

خیاط

من با شرکت های آسفالت در تبریز زیادی کار کردم ، تنها شرکتی که هم کارشون عالی بود و هم کیفیت ، آسفالت در تبریز عباس زاده بود . تمامی محصولات و کارهای عباس زاده دارای ضمانت نامه کتبی هستش .

امین قلیزاده

ساختمان ساز

کلمه کلیدی خود را وارد کنید